Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel./fax 32 276-15-39, tel. 604-201-904; 604-202-304

UL. JANA GALLA 16, 41-800 ZABRZE

Alex

Alex-nowe-logo ngmd ALEX IDEA

idea 01-1024x829

ALEX IDEA to sekwencyjny wtrysk gazu w fazie lotnej do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w sterowniku umożliwiają konwersję popularnych silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa – system można zaadaptować do większości aut wyposażonych we wtryskiwacze elektromagnetyczne.
IDEA wyróżnia się ponadprzeciętną oszczędnością paliwa używanego do chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych. Specjalnie opracowany algorytm sterujący IDEA zużywa tylko około 5% benzyny, podczas gdy inne instalacje tego typu dostępne na rynku wymagają dotrysku blisko 20-30% paliwa. Ponadto system jest w stanie obliczyć dokładne zużycie benzyny w każdym zakresie pracy silnika, co pozwala na zoptymalizowanie dotrysku benzyny pod kątem indywidualnego sposobu jazdy kierowcy.

 

 

 

 

 

Alex-nowe-logo ngmdALEX OPTIMA EXPERT

expert 4cyl-1024x829

OPTIMA jest pierwszym w Polsce systemem LPG spełniającym wymogi restrykcyjnej normy czystości spalin EURO 6.

OPTIMA EXPERT jest najnowszym systemem wtrysku gazu LPG/CNG w rodzinie sterowników OPTIMA

Sterownik OPTIMA EXPERT to obecnie najbardziej zaawansowany technicznie, profesjonalny sterownik z wbudowanym modułem obsługi OBD oraz wbudowanym emulatorem czujnika ciśnienia paliwa. Emulator jest w pełni programowalny z poziomu aplikacji do strojenia instalacji Optima (od versji 2.05). Zaawansowane funkcje sterownika, pozwalają na autoadaptację oraz bezpośrednią komunikację z OBD pojazdu, co czyni go jednym z najbardziej dojrzałych sterowników w klasie do 4-6-8 cylindrów.

 

 

 

 

 

Alex-nowe-logo ngmdALEX OPTIMA NANO

nano-1024x829

OPTIMA jest pierwszym w Polsce systemem LPG spełniającym wymogi restrykcyjnej normy czystości spalin EURO 6.

OPTIMA nano to najbardziej zaawansowany komputer sterujący sekwencyjnym wtryskiem gazu w klasie sterowników na 24 ­pinowym złączu. Przeznaczony jest zarówno do pojazdów z prostymi jak i rozbudowanymi systemami pośredniego wtrysku paliwa. Nowatorski algorytm sterownika OPTIMA nano precyzyjnie dobiera dawkę gazu do warunków pracy i obciążenia silnika w pełnym zakresie jego pracy, ograniczając tym samym zużycie gazu. Podłączenia standardowego interfejsu OBD, daje instalatorom możliwość zbierania map korekt OBD, map czasów wtrysków względem obrotów i ciśnienia kolektora oraz precyzyjnej regulacji od czasów wtrysków, od obrotów, od ciśnienia kolektora, od temperatury i ciśnienia gazu.

 

 

 

Polecamy serwis układu A/C Zabrze

przeglądy okresowe samochodów Zabrze