Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel./fax 32 276-15-39, tel. 604-201-904; 604-202-304

UL. JANA GALLA 16, 41-800 ZABRZE

Uwaga
  • Lack of access rights - File '/images/stefanelli.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/stefanelli.jpg'

Stefanelli

stefanelli logo Stefanelli S.I.S.

stefanellisisplusS.I.S. jest sekwencyjnym systemem wtryskowym zasilanym gazem LPG, który dostosowuje się do każdego typu pojazdu od 3 do 8 cylindrów, o wtrysku full-group, wielopunktowym, pół-sekwencyjnym lub sekwencyjnym, z sissilnikiem zwykłym lub turbo.

S.I.S. to produkt najnowszej generacji, prosty w instalacji oraz w serwisowaniu, który jest wyposażony w doskonały system obsługi elektronicznej podparty wydajną mechaniką. Reduktor, oprócz ergonomicznej formy zajmującej minimum przestrzeni oraz łatwego dostosowania do komory silnika, zapewnia także zasilanie elektrowtryskiwaczy przy stałym ciśnieniu.

Centrala sterująca ECU odbiera sygnał bezpośrednio od pojazdu, przetwarza go i przekazuje do wtryskiwaczy elektrycznych, gwarantując wydajność równą pojazdowi zasilanemu benzyną i unikając zapalenia się kontrolek OBD.

Minimalne połączenia, szybka i prosta instalacja, brak nieregularności mechaniki, precyzyjna i rzetelna elektronika sprawiają, że system S.I.S. (Sekwencyjny System Wtryskowy firmy Stefanelli Group S.r.l.) jest jednym z najbardziej efektywnych i trwałych systemów LPG na rynku.

stefanelli