Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel./fax 32 276-15-39, tel. 604-201-904; 604-202-304

UL. JANA GALLA 16, 41-800 ZABRZE

Zavoli

 

 

Zavoli-logo  Zavoli Direct Injection Alisei

zavoliSystem Direct Injection Alisei  jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów zbezpośrednim wtryskiem benzyny (np: FSI, TSI ).

Powstał on na bazie sprawdzonej i znanej rodziny systemów sekwencyjnych, zachowując ich główne cechy tj. spójne komponenty oraz prostotę montażu i programowania. System Direct Injection został opracowany indywidualnie dla danego typu silnika. Stosowany jest do samochodów 4, 6 cylindrowych wolnossących lub turbodoładowanych.

Innowacją w tym systemie jest centrala sterująca , która łączy w sobie funkcję emulacji oraz okresowego włączania wtryskiwaczy benzynowych zapewniając ich chłodzenie i tym samym zapobiegając przed uszkodzeniem.

Programowanie systemu Alisei polega na wgraniu gotowej mapy opracowanej specjalnie dla danego modelu silnika.

System Direct Injection steruje wszystkimi fazami funkcjonowania silnika począwszy od wolnych obrotów a skończywszy na pracy w skrajnych warunkach, zapewniając maksymalny poziom kompatybilności dla każdego rodzaju paliwa.

System ten charakteryzuje się dużą niezawodnością i prostotą obsługi, gdyż przełączenie z benzyny na gaz następuje samoczynnie po osiągnięciu przez silnik odpowiedniej temperatury pracy.

System Direct Injection Alisei spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin, przez co jest przyjazny dla środowiska.

 

 

Zavoli-logo  Zavoli Winner

 

Winner Sekwencyjny wtrysk gazu ZAVOLI WINNER jest przeznaczony do samochodów 3- i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Jest tańszą alternatywą systemu Zavoli BORA32 łączącym w sobie wysoką jakość włoskich komponentów z bardzo atrakcyjną ceną, odpowiadającą polskim realiom.

   Za prawidłową pracę systemu odpowiada nowoczesny technologicznie sterownik gazowy Zavoli S32 MPC, który precyzyjnie steruje elementami wykonawczymi systemu, dzięki czemu mieszanka dostająca się do cylindrów ma odpowiedni skład chemiczny dostosowany do aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu. Sterownik jest wyposażony m.in. w funkcje: VSR oraz START&STOP. Nowa konstrukcja reduktora Zavoli „Plus”, który jest zintegrowany z elektrozaworem LPG w dużym stopniu ułatwia jego montaż w komorze silnika. Reduktor jest dostępny w wersjach Normal oraz Super w zależności od mocy silnika. Za wtrysk gazu odpowiada listwa wtryskowa Valtek typ 37 

ZAVOLI WINNER jest systemem zarówno prostym w montażu, programowaniu oraz obsłudze.

System spełnia rygorystyczne normy emisji spalin dzięki czemu może być montowany do samochodów z normą emisji spalin EURO V oraz EURO VI.

 

 

 

Polecamy diagnostyka samochodów dostawczych Zabrze.